KRISTEN J. STEWART - CZECH WEBSITE OF NEWS


   

stewart-note

Duben 2010

Bella vs. Joan

29. dubna 2010 v 16:19 | jess |  News - Filmy
Kterou z těchto rolí preferujete?


stewart-note.blog.cz
Bella Swan.Mladá 17ctiletá dívka pocházející ze slunečného městěčka Phoenix odjíždí pryč do deštivého městečka Forks za svým tátou,protože její nevyzpytatelná matka René chce cestovat se svým přítelem Philem.Bells,tak jí říká její táta Charlie,který je stejné povahy jako jeho dcera,není divu,právě to po něm zdědila.Klidná,do sebe uzavřená,tvrdohlavá Bella tak dobře zapadne do kolektivu,jako nová žákyně na střední škole.Hnedle první den spatří ty nádherné ,lesknoucí se  oči ,které nemůže celý týden vypustit z hlavy.Zamiluje se do upíra,s obavami,že Edwardova rodina si jí  neoblíbí,aniž by jí šlo o to,že jí někdo z nich ublíží,prahnoucí po její voňavé lidksé krvi,díky které se do ní Edward Cullen zamiloval.První chvíle napětí,očekávání a přemýšlení na pokraji lesa,v představách,že jí Edward může ublížit,nebo i  dokonce zabít,jí nijak nenahání hrůzu.Nebojí se,je statečná,odhodlaná a děsně tvrdohlavá vedoucí si svou.Ale také nádherné stvoření lásky a touhy pro Edwarda,který z ní nespouští oči a snaží se jí především ochránit.Vzájemné sympatie,pohledy,polibky,smích a čas strávený spolu,pro něho a určitě i pro ni hodně znamená. Nádherný konec s nádhernou budoucností,která nikdy nekončí.


stewart-note.blog.cz
Joan.Na povrch způsobem jejího projevování jde vidět slabost.Uvnitř má ale silnou duši,duši rock n´ rollu,která jí bije pokaždé,když vystoupí na jeviště a uslyší řev svých milovaných fanoušků.Holka,která nezná meze od té doby,co dostala příležitost se zvyditelnit a ukázat svůj talent pro hudbu,který v sobě dlouho skrývala.Společně s Charrie Currie a ostatními děvčaty dobíjejí města svými mega peckami jako je Cherry Bomb.Sláva taková,jakou by v nynější době ais nikdo nepochopil.

Bafta´s Awards 2010 nová fotka

29. dubna 2010 v 16:03 | jess |  Gallery Updates
Je tu novější fotogrfie z předávání britských cen Bafta´s Awards 2010.

stewart-note.blog.cz

Kristen na leťišti v Los Angeles 27.4.2010

28. dubna 2010 v 16:12 | jess |  Gallery Updates
 Stew byla  včera 27.dubna viděna na leťišti v LA ,protože z Los Angeles odlétala,aby mohla být ve Vancouveru,kde se má něco donatáčet kvůli The Eclipse filmu.Vypadala jako vždy moc dobře.
Obzvláště ty brýle,z těch vždy nemohu.Všimněte si,že na tom leťišti v Americe si musí zouvat i boty. Docela divné,můžou  mít nějakou infekci....
free image host free image host free image host


Nové fotky z The Eclipse a The Runaways

28. dubna 2010 v 16:07 | jess |  Gallery Updates
Objevila se nová fotografie z filmu The Runaways,kde je Kristen moc pěkně a k tomu ještě fotka z filmu Zatmění ,když jí Edward žádal o ruku.Nádherný snubní prsten.A pak ještě fotografie,když už byla Kristen 27.4. ve Vancouveru.


free image host free image host
free image hostVideo: Dakota s Kristen v rozhovoru pro časopis ELLE

28. dubna 2010 v 16:02 | jess |  Interview
Objevilo se video z ledna,kdy Dakota (jako Carrie Currie) a Kristen Stewart (jako Joan Jett) byly v rozhovoru proč časopise ELLe,kde samozřejmě hovořily o jejich nejnivějším filmu The Runaways,který měl premiéru a dočkáme se ho zachvíli i na DVD. Holkám to tam slušelo.Jennifer se líbila práce Kristen Stewart

28. dubna 2010 v 7:22 | jess |  News - Filmy
Jennifer Stone se zúčastnila konkurzu na Joan Jett do filmu 'The Runaway's! 17ti letá herečka objevující se na JJJ s Disney přáteli byla na zkoušce pro roli, kterou nakonec dostala Kristen Stewart.

Jennifer řekla: "Vždycky jsem milovala Joan Jett a když jsem slyšela že Kristen Stewart dostala roli, byla jsem ráda, 'Dokázala to', odvedla fenomenální práci. Sledovala jsem hodně videí na YouTube s Joan Jett a zapamatovávala si jednotlivé části. Je to opravdu velký vzor pro mladé dívky, ale já jsem se nechtěla dostat nahoru. Jsem tak šťastná, že to Kristen dokázala."

Když jsme se Jennifer ptali, jací herci by byli lepší, Jenn nám řekla," Já bych je neměnila. Bylo to bezvadný. Všichni - Dakota Fanning a Kristen, odvedli fantastickou práci. Nikoho bych neměnila."


Videa: Fan made Robsten

26. dubna 2010 v 16:36 | jess |  Fanmade
Zde vám přináším další hezká videa s Robsten.Velmi krásná písnička v tom první a v tom druhém je skvělá zas skvělá od Akona .Určitě se podívejte,hezká videa.

Videa: Kristen Stewart filmy

26. dubna 2010 v 16:26 | jess |  movies
Dvě videa,která vypovídají o filmech,ve kterých Kristen hrála.Určitě se podívejte.Závislost na cigaretách

26. dubna 2010 v 16:24 | jess |  News - Osobní
Každý to zkusí.Pro někoho to však nebude jen zkouška,ale součást života.Právě Kristen a jejího přítele Roberta se závislost na cigaretách stála součást jejich životů.Doufejme,že snad jednou si tím nebudou kazit plíce a rozhodnou se s tím zkoncovat.Vždyť vědí,že na to mohou umřít a,že jim to ničí plíce  aze žloutnou zuby.Já to fakt nepochopím.

stewart-note.blog.cz
Naštěstí jí s cigaretou nevidíme tak často,jako jiné lidi.Myslím,že nepatří Kristen k těm,kteří to dělají jen proto,že mají domění,že je to cool.To už fakt je vtip.Jde tu o její zdraví a taky vzhled.Nechtějte vědět,jak vypadala Kate Moss co kouřila a brala drogy!To je rozdíl a hodně veliký.Tak ať se to tak neprojeví i u těchto skvělých lidí,jako je ona nebo Robert.

Samozřejmě,to je jejich věc,ale - kouření může zabíjet!


Fotka z Oscarů 2010

26. dubna 2010 v 16:09 | jess |  Gallery Updates
Našla jsem jednu hezkou foktu z Oscarů 2010 :)


COPYRIGHT © STEWART-NOTE
(nekopírovat)