KRISTEN J. STEWART - CZECH WEBSITE OF NEWS


   

stewart-note

Září 2010

Ture LilleGraven [EW] - 2010

8. září 2010 v 19:24 Gallery Updates
Objavili sa tri nové fotografie z jedného skvelého shootu. Photoshoot tu nebol asi ešte pridaný, teda neviem určite, ale nikde na blogu som ho nenašla, tak vám ho tu pridám radšej teda celý, lebo by som nezniesla pocit že by ste ho nevideli, sú to naozaj prekrásne fotky, tak si ich užite ! Ešte chcem pripomenúť, že sa fotky určte zachvíľu objavia aj v HQ.

imagebam.com  imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com

Kristen v New Orleans (HQ) - 2.9.2010

4. září 2010 v 10:49 Gallery Updates
Pridala som do galérie, nové HQ fotky z New Orleans. Kris to tam sekne, mala nasebe jej obľúbené okuliare, len niektoré fotky kazí ta cigareta v jej ústach.
kris

Děkuju!

3. září 2010 v 18:38 | jess |  Oznámení

stewart-note
Ahoj všichni! V první řadě bych mooc chtěla poděkovat MONI,která je úžasná a stará se tu o aktualizace.Tím menu mě moc překvapila.Lepší adminku jsem si přát nemohla.Samozřejmě děkuju i ostatním,co se přihlásili.Vážím si toho.

Ráda bych měla čas tu něco přidat a dodělat,ale bohužel není čas.Jsem už na střední a je to náročnější,než jsme myslela,ráno brzo vstávat a stíhat všechno to dojíždění a hlídat si čas.Psychikou jsem ani moc nejedla a nemohla jsem spát.
Už se to trochu lepší!


Víkend si chci užít s rodinou a věnovat se našemu kocourovi,který je teď často sám.Uklidit si pokoj,pořádně se vyspat,koukat na tv a sbalit si na adapťák.Odjíždím brzo ráno v po. a přijedu odpoledne ve středu. 

A co vy a škola ? :)

Jess xx


Kristen na LAX letisku v L.A. 28.8.2010

1. září 2010 v 10:14 Gallery Updates
Kristen bola videná na letisku v L.A. po príchode z Argentíny. Vypadala dosť vyčerpane, asi ju vyčerpal ten let, mala svoje obľúbené okuliare, bože ja ich tak zbožnujem.
1