KRISTEN J. STEWART - CZECH WEBSITE OF NEWS


   

stewart-note

Únor 2011

Video: "Party in the USA!"

28. února 2011 v 22:30 | vložila Jess |  Funny

<< Při prohléžení videí z minulého roku, jsem narazila na tuto ze show Jimmyho Kimmela, kde byl speciální díl k Eclipse.
Kristen s Taylorem si zpívali jednou v privátním pokoji karaoke a vzpomínají na to, co vše zpívali.
Nejlepší scénka tohoto videa je kolem 2:20 minuty!

Kristen má očividně ráda Miley Cyrus.

Fotografie: Kristen na natáčení ve Vancouveru 27.2.2011

28. února 2011 v 17:44 | vložila Jess |  Grafika
<< Kristen byla 27.února viděna odpoledne na leťišti LAX, Los Angeles.Doufali jsme, že se objeví na Oscarech, ale pak byli i fotografie z letiště ve Vancouveru, Kanada ve stejný den. Alespoň tedy fotografie z out & about! Zhlédněte!


A zde jsou fotografie , kde je Kris s Robem a kamarády v New Yorku roku 2010.


Fotky: Z natáčení BD 26.2.

26. února 2011 v 9:12 | vložila Jess |  Gallery Updates
Zde jsou i fotografie z twitteru:
Upozornění: použijte pouzde s naším zdrojem !
Tweets o natáčení Breaking Down

26. února 2011 v 9:06 | Vložila Jess |  News - Filmy
Včera se objevilo mnoho zpráv ze stránku twitter.com o natáčení čtvrté řady Twilight Sagy Breaking Dawn!"Zrovna jsem zkončili natáčení scény s mými vlky a ano dokonce s Taylorem.Jsme tak unavený, začali jsme totiž v 6 hodin ráno."

"Zkončil první dne natáčení v 29° C, mé pohlavní ústrojí tam v tu chvíli nebylo schopné existovat.Vlčí spacák se nezabaloval."

Breaking Dawn se dnes točí na dvouch místech, Bella s Edwardem ve sněženém Mts a Vlci v mrazivých lesích.


Fotka: Kristen zpět ve Vancouveru 21.2.

22. února 2011 v 16:41 Gallery Updates
Dnes se zveřejnila fotografie, jak Kris byla viděna zpátky v městě Vancouver po boku Bodyguarda!

Zatím nevíme, kde je Rob, ale určitě se zas uvidí.

stewart-note

Slavíme 1 rok této stránky!

21. února 2011 v 20:45 | jess |  Oznámení
stewart-note.blog.cz
Nemohu tomu uvěřit! Poté co jsem sledovala po dlouhé době New Moon na HBO v HD kvalitě, nějak mě láska ke Kris zas pobrala. Včera jsem s přihlášením měla potíže, ale naštěstí to dopadlo dobře. 

I když jsem tu nějaký ten měsíc nebyla, pač nebyl čas a začátek školy nebyl pro mě lehký, tak i přesto se hodlám vrátit. Mám spoustu dalších aktivit. Pro svojý fyzickou stránku se snažím cvičit Yóga jak jen to jde, tancuju a dělá stretching!
Musím zlepšovat své zdatnosti jazyků a podporovat rodinu a věnovat se kočce.Ti jsou pro ěm dost důležití.Naštěstí to ve škole není takový zásah, jako u bratra, ale i tak jsem ráda doma když přijedu ve 4 hodiny odpoledne. Víte, vstávat ráno v 5 hodin není hračka.
Trefil by mě šlak, kdybyhc ještě dotoho byla zabraná do blogu, prostě mi to tu hybělo.Ale nesmí tu zas uvíznout a opustit to co jsem začala.Snad mě chápete.Toto je jen můj koníček. 

Velká škoda je to tu takto napospás nechat, pač jsem se to dost nadřela! Doufejme, že u toho ještě zůstanu. Tak mi držte palce  a v duchu se modlete za blog, aby tu ještě dlouhou dobu pobyl.

Děkuju všem za podporu a hlavně Moni. Vše nejlepší můj zlatý blogu, který slaví 1 rok a to je zatím MŮJ JEDINÝ, KTERÝ SLAVÍ! Což jsem na sebe pyšná. ;) 

Jess

Fotografie: Rozbřesk foto Bella + Edward

21. února 2011 v 20:03 Gallery Updates
Zveřejnila se už fotografie v HD kvalitě z poslední řady Twilight Saga: Rozbřesk.Úžasná!

stewart-note

Videa: Vogue photoshoot

21. února 2011 v 20:00 actions
Videa z focení módního časopisu Vogue UK!" Pocházím z Los Angeles a v některých domkách se obvykle tato místa používají k focení mnoha photoshootů, všude samý skrytý koutek."

"No právě jsem nafotila fotky pro Vogue, což zní docela divně, když to říkám, ale prostě to tak je."

"Je to výjímečné, protože jak jsem se na to oblečení věšící na ramínkách podívala říkala jsme si "Já ti nevím proč...co jsem si to na sebe oblékla, tak to nějak dobře vypadalo no.. ***!

"Vyrostla jsem  tam, kde se dost natáčelo a byla jsem obklopena prácí, kterou prostě mají děti jako mladí herci.Já to zvládnu, je mi tu dobře."

"Myslím, že největší úspěch Twilight zní docela nepřemožitě, ale je to jeden vleký příběh.Není to nic falešného, lidé, kteří v tom hrají to vnímají jako pocit skutečnosti.Myslím, že právě to dělá ten příběh tu skutečnost a podstatu.Ale vážně nevím, čím to je, že se to mnoha lidem líbí,ale mě taky.. takže kdo ví jak to je."


"Co bude za 10 let? Vážně nemám páru.Přineslo mi to mnoho nezkutečných příležitostí a doufám, že si to nějak nepokazím."

UPOZORNĚNÍ: NEKOPÍROVAT TEXT